EVA KUNETOVÁ

Masáže

             Získejte zpět rovnováhu, cvičte, odpočívejte a mějte své tělo rádi

Myslím i na Vás...


I málo je někdy dost...k mému potěšení se stala i tato služba, kterou využívají nemobilní lidé. Po domluvě jsem schopna se vším vybavením dojet za klientem. Tuto službu mohou využít domy s pečovatelskou službou, domovy pro seniory i lidé, kteří jsou doma samy nebo mají opatrující osobu. Tím, že těmto lidem chybí mobilita, svaly tuhnou a dostávají se do začarovaného kruku. Masáží docílíme uvolnění ztuhlých svalů, prokrvení tkáně a celkového povolení napětí v organismu. Doporučená doba masáže je 30 minut, cena služby je 280,-Kč.

Účinná metoda proti celulitidě

Při podtlakové masáži dochází k mechanickému rozrušení tukových buněk. K masáži používám i proaktivní olej s účinnými látkami, které podporují prokrvení a činnost lymfy. Masáž vyvolává místní příliv krve a lymfy do kůže z hlouběji ležících tkání, což má reflexní vliv na cévy vnitřních orgánů. Kromě toho se v oblasti působení vytvářejí biologicky aktivní látky, které stimulují výměnné a regenerační procesy. Kůže se stává pružnější, zvyšuje se její odolnost a elasticita. Při působení vakuové terapie dochází k oddělení extraktu tukových potních žláz. Možnost zakoupení balíčku: 6x vakuová masáž po 30min + doporučení pro domácí péči.

Ceník služeb

Relaxační masáž

Masáž určená pro relaxaci svalů a celkový odpočinek

500 Kč/Hod

Sportovní masáž

Masáž zaměřená na regeneraci svalů dle potřeby

500Kč/Hod

Kombinovaná masáž

Klasická masáž s použitím baněk, velmi účinná při obtížích

500 Kč/Hod

Aplikace baněk

Sázení baněk na potřebná místa, individuální přístup ke každému klientovi 

500Kč/Hod

Podtlaková masáž

Masáž je určená pro dolní končetiny a hýždě - pomáhá prokrvení, toku lymfy a syndromu pomerančové kůže. Doporučená doba masáže je 30 min. Startovací balíček za zvýhodněnou cenu 1500,-Kč (6x podtlaková masáž po 30 min + doporučení pro domácí péči)

 280Kč/masáž

Kineziotaping 


od 50,- Kč

Délku masáže si domluvíme při objednání. Nově možnost masáže i v LÉKAŘSKÉM DOMĚ POSTŘELMOV, ŽEROTÍNOVA 696.


OBJEDNÁVKY : 773 775 176